,, Tinere Sperante" 2010 - Festival Judetean de Muzica pentru Copii si Tineret, editia a XVII a

Mod de vizualizare album: Iconite | Detaliu
TINERE SPERANTE 2010 - Festival Judetean de Muzica  pentru Copii si Tineret
TINERE SPERANTE 2010 - Festival Judetean de Muzica pentru Copii si Tineret
TINERE SPERANTE 2009 - Festival Judetean de Muzica  pentru Copii si Tineret
TINERE SPERANTE 2009 - Festival Judetean de Muzica pentru Copii si Tineret

TINERE SPERANTE 2009 - Festival Judetean de Muzica  pentru Copii si Tineret
TINERE SPERANTE 2009 - Festival Judetean de Muzica pentru Copii si Tineret
,, Tinere Sperante
,, Tinere Sperante" 2010 - Festival Judetean de Muzica pentru Copii si Tineret, editia a XVII a (poz

,, Tinere Sperante
,, Tinere Sperante" 2010 - Festival Judetean de Muzica pentru Copii si Tineret, editia a XVII a (poz
,, Tinere Sperante
,, Tinere Sperante" 2010 - Festival Judetean de Muzica pentru Copii si Tineret, editia a XVII a (poz

Despre acest album foto:

Gala Lauriatilor ,, Tinere Sperante" 2010, editia a XVII a Festivalul Judetean de Muzica pentru Copii si Tineret ,,TINERE SPERANTE ” editia a XVII a, Casa Tineretului Botosani 01 - 02 Mai 2010 Tabel nominal cu interpreti si formatiile artistice care au obtinut TROFEE & PREMII CONCURS COPII PRESCOLARI Trofeul - Ivanov Sabina Premiul I - Ailoaie Larisa Premiul al II-lea - Ionescu Stefan Premiul al II-lea - Ispir Teona Premiul al III-lea - Ciubotaru Evelina Premiul al III-lea - Andrisescu Ania Mentiuni - Frunza Andra, Raileanu Delia, Anitoiu Andrada, Damian Alina CLASELE I-IV - SECTIUNEA MUZICA PROFESIONISTI Trofeu & Premiul I - Pintilei Eduard Premiul al II-lea - Iacob Bianca CLASELE I-IV - SECTIUNEA MUZICA DEBUT Trofeul - Mihalache Andra Trofeul - Todireanu Carina Premiul I - Frasinescu Ioana Premiul al II-lea - Dascalu Elisa Premiul al II-lea - Pogoreanu Simina Premiul al III-lea - Tanasa Antonio Premiul al III-lea - Mihalache Alexandra Mentiuni - Enache Mihai, Vasilica Larisa, Baciu Ruxandra CLASELE V-VIII - SECTIUNEA MUZICA PROFESIONISTI Trofeul - Barariu Codruta Trofeul - Gabu Ana Maria Premiul I - Leparda Andreea Premiul al II-lea - Macoviciuc Laura Premiul al III-lea - Viciriuc Adelina CLASELE V-VIII - SECTIUNEA MUZICA DEBUT Premiul I - Bancescu Morena Premiul al II-lea - Jascanu Georgiana Premiul al II-lea - Leonte Diana Premiul al III-lea - Macuc Matei Mentiuni - Ivanusca Diana, Gradinaru Stefan FOLK – SECTIUNEA MUZICA DEBUT Premiul I - grupul "Floare albastra" Premiul I - grupul "Proolog" CLASELE IX-XII - SECTIUNEA MUZICA PROFESIONISTI Trofeul - Nicolau Mariuca Premiul I - Iancu Maria Mirabela CLASELE IX-XII - SECTIUNEA MUZICA DEBUT Premiul I - Gorgan Andrei Mentiune - Terciu Andreea FOLK – SECTIUNEA MUZICA PROFESIONISTI Trofeul - Trupa "Icarus" Premiul I - Cotruta Ciprian Premiul al II-lea - Kacinschi Alexandru FOLK – SECTIUNEA MUZICA DEBUT Premiul I - Grupul folk de la Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" Premiul I - Grupul folk de la Seminarul Teologic Premiul al II-lea - Bristina Temneanu PREMII SPECIALE CIUBOTARIU EVELINA – copii prescolari ALINA DAMIAN – copii prescolari FRUNZA ANDRA – copii prescolari RAILEANU DELIA – copii prescolari ANITOAIE ANDRADA – copii prescolari POGOREANU SIMINA- cl. I – IV ENACHE MIHAI- cl. I - IV VASILICA LARISA- cl. I - IV BACIU RUXANDRA cl. I - IV GRADINARU STEFAN- cl. I - IV VICIRUC ADELINA - cl. V – VIII IVANUSCA DIANA – cl. V- VIII Detalii proiect: Flavius Alin Damean – coordonator festival tel. 0741.510.849 / 0748373332 e-mail: arlechinbtro@yahoo.com site: www.arlechin.ning.com
Adaugat: 27/06/2010 | Categorie: Aniversari , Prieteni , Diverse | 7 poze
Nu este nici un membru al familiei arlechinbtro asociat acestui album.
Profil arlechinbtro

arlechinbtro

  • Twitter
  • YM
  • Email
  • Favorita

© toate drepturile rezervate arlechinbtro

Poza Publica acest album foto este public