TINERE SPERANTE 2010 - Festival Judetean de Muzica  pentru Copii si Tineret

TINERE SPERANTE 2010 - Festival Judetean de Muzica pentru Copii si Tineret

Gala Lauriatilor ,, Tinere Sperante" 2010, editia a XVII a

Festivalul Judetean de Muzica pentru Copii si Tineret
,,TINERE SPERANTE ”
editia a XVII a, Casa Tineretului Botosani
01 - 02 Mai 2010

Tabel nominal
cu interpreti si formatiile artistice care au obtinut
TROFEE & PREMII CONCURS

COPII PRESCOLARI
Trofeul - Ivanov Sabina
Premiul I - Ailoaie Larisa
Premiul al II-lea - Ionescu Stefan
Premiul al II-lea - Ispir Teona
Premiul al III-lea - Ciubotaru Evelina
Premiul al III-lea - Andrisescu Ania
Mentiuni - Frunza Andra, Raileanu Delia, Anitoiu Andrada, Damian Alina

CLASELE I-IV - SECTIUNEA MUZICA PROFESIONISTI
Trofeu & Premiul I - Pintilei Eduard
Premiul al II-lea - Iacob Bianca

CLASELE I-IV - SECTIUNEA MUZICA DEBUT
Trofeul - Mihalache Andra
Trofeul - Todireanu Carina
Premiul I - Frasinescu Ioana
Premiul al II-lea - Dascalu Elisa
Premiul al II-lea - Pogoreanu Simina
Premiul al III-lea - Tanasa Antonio
Premiul al III-lea - Mihalache Alexandra
Mentiuni - Enache Mihai, Vasilica Larisa, Baciu Ruxandra

CLASELE V-VIII - SECTIUNEA MUZICA PROFESIONISTI
Trofeul - Barariu Codruta
Trofeul - Gabu Ana Maria
Premiul I - Leparda Andreea
Premiul al II-lea - Macoviciuc Laura
Premiul al III-lea - Viciriuc Adelina

CLASELE V-VIII - SECTIUNEA MUZICA DEBUT
Premiul I - Bancescu Morena
Premiul al II-lea - Jascanu Georgiana
Premiul al II-lea - Leonte Diana
Premiul al III-lea - Macuc Matei
Mentiuni - Ivanusca Diana, Gradinaru Stefan

FOLK – SECTIUNEA MUZICA DEBUT
Premiul I - grupul "Floare albastra"
Premiul I - grupul "Proolog"

CLASELE IX-XII - SECTIUNEA MUZICA PROFESIONISTI
Trofeul - Nicolau Mariuca
Premiul I - Iancu Maria Mirabela

CLASELE IX-XII - SECTIUNEA MUZICA DEBUT
Premiul I - Gorgan Andrei
Mentiune - Terciu Andreea

FOLK – SECTIUNEA MUZICA PROFESIONISTI
Trofeul - Trupa "Icarus"
Premiul I - Cotruta Ciprian
Premiul al II-lea - Kacinschi Alexandru

FOLK – SECTIUNEA MUZICA DEBUT
Premiul I - Grupul folk de la Liceul Teoretic "Nicolae Iorga"
Premiul I - Grupul folk de la Seminarul Teologic
Premiul al II-lea - Bristina Temneanu

PREMII SPECIALE
CIUBOTARIU EVELINA – copii prescolari
ALINA DAMIAN – copii prescolari
FRUNZA ANDRA – copii prescolari
RAILEANU DELIA – copii prescolari
ANITOAIE ANDRADA – copii prescolari
POGOREANU SIMINA- cl. I – IV
ENACHE MIHAI- cl. I - IV
VASILICA LARISA- cl. I - IV
BACIU RUXANDRA cl. I - IV
GRADINARU STEFAN- cl. I - IV
VICIRUC ADELINA - cl. V – VIII
IVANUSCA DIANA – cl. V- VIII

Detalii proiect:
Flavius Alin Damean – coordonator festival
tel. 0741.510.849 / 0748373332
e-mail: arlechinbtro@yahoo.com
site: www.arlechin.ning.com

Adaugata: 27/06/2010 | 611 Vizite

Adauga comentariu

Daca doriti sa comentati aceasta poza trebuie sa fiti logat, iar daca nu aveti cont deja inscrieti-va pentru un cont gratuit.

1/7

poze album

TINERE SPERANTE 2009 - Festival Judetean de Muzica  pentru Copii si Tineret

  • Twitter
  • YM
  • Email
  • Favorita

Etichete Fotografie Info Etichete Poze

Nu este nici o eticheta asociata acestei poze.

(÷) Salvata 1 data ca poza favorita

© toate drepturile rezervate arlechinbtro

Poza Publica aceasta poza este publica